Farat Film to połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do projektów filmowych.

DOŚWIADCZENIE
Bardzo wierzymy, że do optymalnej realizacji projektu potrzebne jest odpowiednie połączenie talentu z doświadczeniem. Przez ponad 20 lat funkcjonowania w branży mieliśmy okazje pracować przy niezliczonej liczbie filmów, programów telewizyjnych, czy reklam. Mamy za sobą tysiące godzin pracy zarówno jako twórcy, jak i producenci przy bardzo różnorodnych formatach, które spotykały się z uznaniem środowiska i Klientów. Dzieki temu jesteśmy przekonani, że nie ma projektu filmowego, czy telewizyjnego, którego nie bylibyśmy w stanie zrealizować.

WARSZTAT
Klienci Farat Film mają pewność, że współpracują z osobami najlepiej przygotowanymi do realizacji ich projektów. Twórcy firmy ukończyli uznane uczelnie – Łódzka Szkołę Filmową oraz Uniwersytet Śląski. Mają także na koncie współpracę z czołowymi stacjami telewizyjnymi oraz agencjami działajacymi w Polsce. To połączenie powoduje, że nie tylko zrealizujemy każdy projekt filmowy i telewizyjny, którego się podejmiemy, ale wykonamy go na najwyższym poziomie.

NOWOCZESNOŚĆ
Farat Film tworzą ludzie, którzy poza realizacją kolejnych formatów filmowych, starają się być coraz bardziej innowacyjni i jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku oraz Klientów. Dokonujemy tego zarówno dzięki korzystaniu z najlepszego dostępnego na rynku sprzętu, jak i coraz bardziej efektywne wykorzystywanie dostępnych zasobów. Dzięki temu nasze realizacje są nie tylko coraz lepsze jakościowo, ale także szybsze i efektywniejsze kosztowo dla Klientów. Dodatkowo regularnie uczestniczymy w wydarzeniach branżowych, gdzie mamy okazję śledzić najważniejsze trendy.

SPRZĘT
Wysokiej jakości wykonanie projektów filmowych i telewizyjnych wymaga korzystania z bardzo dobrego wyposażenia. Wieloletnia współpraca z podwykonawcami pozwala nam na dobranie sprzętu, który zapewni idealną realizację powierzonego nam zadania. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych rozwiązań i partnerów, dlatego nasi Klienci mają pewność, że otrzymują usługę najwyższej jakości.